Кредити онлайн

Гроші на карту до 5хв Ставка в день від 0.01% Високий рівень схвалення

Онлайн кредити 

В сучасному світі немає кращого рішення фінансових проблем, ніж кредит онлайн. Не потрібно більше стояти в чергах, шукати родичів, хто би міг стати поручителем, чи мати кристальну кредитну історію. Все це не важливо, або практично неважливо при отриманні кредита онлайн в Україні. Дуже важливими для ринку онлайн кредитів України, став розвиток так званих мікрофінансових організації, так званих МФО, які змогли дати свіжі рішення на ринку кредитів України. Кожний Українець знає, що кредит ( банківський мається на увазі) це завжди чорний ящик, і тому українців це відлякую, і зовсім інша реальність це МФО - де ти можеш оформити, розрахувати суму кредиту і все онлайн, де все прозоро і ясно.

Кредити онлайн на карту: переваги і недоліки

Масштабність ринку онлайн кредитів на картку, які представлені МФО, а також стрімкість росту їх кількості, приводить до ряду переваг: 

Переваги кредитів онлайн 

Вимоги для отримання онлайн кредиту: 

Мінімальний набір документів - паспорт, ІПН. Така тенденція спрощення пов’язана зі складністю проходження клієнтської воронки від бажання отримати кредит, до його отримання. Виходячи із цього, кожний новий гравець на ринку мікрокредитів хоче по максимум спросити життєвий шлях клієнта. Для створюються максимально прості вимоги для отримання заявки на кредит, але на жаль, самі МФО не можуть приймати кінцевий пакет документів, так як дана сфера контролюється державою. Головним критерієм для видачі кредиту онлайн слугує наявність паспорту, ІПН, а також вік від 18 до 65 років.

Прозорість тарифів по кредитам: 

В нашій країні до кредитів відносяться дуже підозріло, тому напрямок кредитів онлайн погано розвивається. Але із мікрокредитами все зовсім по іншому, так як задача МФО на відміну від банків не заробити на 1-клієнтів, який візьме кредит онлайн на велику суму і заробити на відсотка кредиту, а дати багато кредитів онлайн і за рахунок їх кількості і невеликої комісії заробити ті ж самі гроші. 

Підтримка 27/4

Основна проблема людей, які хочуть взяти кредит онлайн, в тому що дана потреби виникає в період свят, чи вихідних, відповідно банки не можуть видати кредит в ці дні, тому кредити онлайн чи як прийнято їх називати МФО мають вагому перевагу на фоні класичних кредитів.

Швидкість отримання кредиту 

На відміну від банків, кредити онлайн можна отримати всього за пару хвилин, що практично неможливо зробити в класичних банківських кредитах. З допомогою МФО можна отримати кредит онлайн не виходячи із дому, а можно прямо сидячи на унітазі оформити кредит онлайн і насолоджуватись життям.

Можливість продовження ( пролонгація) або дострокового погашення кредиту 

Для  продовження ( пролонгації) кредиту в банках потрібно пройти 7 кругів аду, і то не факт що ваш запит буде задоволений, що в свою чергу грає на руку кредитам онлайн, так як процедура продовження кредита, або як прийнято називати пролонгація кредиту онлайн, практично нічим не відрізняєть від процедури оформлення самого кредиту онлайн, а відповідно продовжити кредит можна на тому ж унітазі, на якому ви сам кредит і оформлювали.

Невеликі терміни кредитування

В більшості випадків ніхто не бере кредит онлайн на рік чи більше, відповідно класичні кредити від банків знову поступаються кредитам онлайн. Так як взяти кредит на пару тисяч гривень до зарплати, це не одне і теж як покупка квартири в кредит. В даному випадку, вагомою перевагою кредитів онлайн буде можливість взяти кредит на короткий термін, чи невелику суму.  

Безвідсоткові кредити онлайн 

Банківську кредити мають досить високі відсоткові ставки, і чим більший термін кредиту, тим більша буде комісія банку, у випадку із кредитом онлайн комісія не буде перевищувати пари відсотків, а коли береш кредит перший раз, то і взагалі буде 0,01%. Виходячи із цього, такі кредити прийнято називати безвідсотковими. 

Недоліки онлайн кредитів

Невеликі суми кредитів

Для деяких людей кредит онлайн не підійде, так як сума кредиту не сильно висока, а відповідно брати декілька кредитів одночасно ніхто не хоче. Тому деякі люди віддають перевагу клисичним банківським кредитам проти онлайн кредитів.

Невеликий термін онлайн кредитів

У випадку, якщо клієнт має нестабільний дохід ( сезонний наприклад), то повернути кредит онлайн він не зможе в короткі терміни, і відповідно будуть штрафні санкції із підвищеною комісією онлайн кредиту. 

Де краще брати кредит онлайн? 

Кредит онлайн краще брати у перевірених МФО, які пройшло перевірку як фінансовими службами моніторингу, так і пройшли перевірку клієнтами. У нас на сайті зібрані тільки перевірені кредити онлайн, які ми вам рекомендуємо використовувати у випадку якщо виникла така необхідність.

У нас на сайті представлені наступні кредити онлайн: 

Що буде якщо не погасити онлайн кредит? 

У випадку, якщо клієнт невчасно погасить заборгованість по кредиту онлайн, то МФО буде зараховувати на рахунок клієнта, який взяв кредит онлайн пеню, відсоток якої залежить від домовленостей, кі були заключені при оформлені онлайн кредиту.

Як погасити онлайн кредит? 

Самий швидкий спосіб погашення онлайн кредиту або заборгованості по кредиту - це провести оплату в особистому кабінеті МФО, або ж поповнити баланс кредиту через термінали, банківські карти чи будь-яким іншим доступним способом. 

Інші способи менш зручні, особливо для людей, які вибирають кредит онлайн, так як це не зручно.

Але в цілому озвучимо основні способи погашення онлайн кредитів: 

  • Термінали самообслуговування, платіжні термінали Ibox і т.д

  • Особистий кабінет МФО, в якому ви брали онлайн кредит

  • Оплата кредиту онлайн по реквізитам через онлайн банк Приват24, Монобанк і інші

  • Також можливо сплатити онлайн кредит в касах банків, але варто врахувати, що гроші потрапляють на рахунок не відразу, а протягом 3 банківських днів, тому якщо ви вирішили погасити онлайн кредит в останній день, то банківська каса не ваш варіант.