Будучи підлітком, у тебе завжди є потреба в грошах, яких постійно немає. Батьки не розуміють навіщо тобі стільки, у тебе тільки-но почалося життя, тусовки, дівчата, гаджети все потрібно і відразу.

Як же бути в такій ситуації, коли ти підліток і потрібні гроші?

Давайте відразу відкинемо варіанти за які можна влетіти за ґрати, по-перше, це дуже небезпечно, а по-друге воно того не варте! Запам'ятайте це раз і назавжди. Отже, що робити? Вихід є, сідайте зручніше, зараз почнеться. Ви не повірите, але говоритимемо про заробіток. Ви скажете, пфф, а хто нас візьме на роботу? Все просто зараз ера інтернету, і можна заробляти не виходячи з дому, і навіть нічого не вміючи.

Як заробити підлітку в інтернеті україна

То як же заробити підлітку в інтернеті?

Заробіток в інтернеті доступний для всіх не лише для України, але й для будь-якої іншої країни світу, якщо у вас є комп'ютер та вихід в інтернет. Це база, далі потрібно знайти майданчик, на якому можна заробити підлітку.

Заробіток в інтернеті для підлітків фактично безмежний, і важливо розуміти лише ваші уподобання та кількість часу, яке у вас є для цієї роботи.

Які ж види роботи можна знайти в інтернеті для підлітка?

  • Написання відгуків на сайтах - дуже актуальна історія була раніше і залишилася такою ж актуальною і зараз. Все, що потрібно, це знайти заявку і взяти її в роботу. Де знайти самі заявки, ми опишемо більш детально нижче, зараз говоримо про види заробітку в інтернеті для підлітка актуально для України.
  • Лайки та репости – класичний початок для заробітку в інтернеті. Заводьте нові акаунти, або ж робите це зі своїх особистих (чого не дуже рекомендую, інакше заспам'яте все собі), і лайкаєте пости або робите репости постів згідно з завданнями.
  • Переходи за посиланнями або кліки - також модель дуже проста і зрозуміла, все що потрібно, це здійснити перехід за вказаними посиланнями на вказаних сайтах або сторінках знову ж таки згідно завдання.
  • Розміщення посилань на форумах - трохи складніше завдання, ніж усі попередні, тому що потрібно буде самому знайти всі потрібні форуми, потім на них зареєструватися, щоб вас не забанили, необхідно не робити публікацій з посиланнями перші хоча б 3 коментарі. Після 3-х вже можна ввійти в листування з посиланнями, які дав вам постановник завдання.

Отже, я не став описувати всі доступні методи, як заробити підлітку в інтернеті України, але я дав основні напрямки в яких не потрібно мати будь-які знання, і все, що потрібно це комп'ютер та інтернет. Крім цього, зазначені види заробітку в інтернеті не залежать від часу доби, працюєте, коли хочете, що дуже зручно.

Як забрати зароблені гроші?

Зазвичай таких майданчиках висновок здійснюється або на банківську карту, або на електронний гаманець. З останнім слід бути обережним. Оскільки безліч сайтів для підробітку управляються з РФ, і в такому разі там можуть бути гаманці, які недоступні для обміну в Україні, наприклад, Webmoney. Тож звертайте увагу на ці тонкощі.

Де знайти заробіток підлітку в інтернеті?

Так з видами заробітку ми познайомилися, тепер потрібно зрозуміти де знайти плоощадки на яких викладають такі підробітки. Нагадаю, що ми зараз розглядаємо питання, як заробити підлітку в інтернеті з України, тому список майданчиків буде локальним для ринку України.Тож почнемо:

  • Kabanchik.ua - дуже популярний сайт, на якому можна знайти будь-які завдання, можливо ви знайдете щось для себе не тільки в онлайні, але і в офлайні. Дуже рекомендуємо.
  • OLX - також можна знайти все, що завгодно, але система має дуже багато хитрощів, які можуть призвести до втрати грошей, або часу, тому не рекомендуємо.
  • Socpublic.com – відмінний сервіс, який створювався насамперед для заробітку у соціальних мережах. Однозначно так!
  • Freelance.ua - останнім буде фріланс біржа, це не одне і теж що всі попередні сайти, але тут може ви знайдете більш широке розмаїття завдань для заробітку в інтернеті. Потрібно пройти реєстрацію, і далі вже шукайте те, що вам близько до серця.

Так, у нас на сьогодні все, якщо вам було цікаво почути про методи заробітку в інтернеті, рекомендую підписатися на сайт та отримувати повідомлення про вихід нових матеріалів.