Все що стосується страхування в Україні - це чорна діра. Причина тому, слаборозвинений ринок страхування, який відстає від передових країни на 10-ки років.
осаго українською
Але ми зараз не будемо говорити про весь ринок страхування, а поговоримо лише про його невиличку частинку, який називається автострахування. В автострахуванні є два основних види страхування “автоцивілка” і КАСКО. Але є дуже величезна плутанина серед населення, як до кінця не розуміють, що є що. І так давай по порядку.

Як буде осаго українською?

Осаго українською буде - ОСЦПВ, або якщо розшифрувати обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності. Дуже часто у нас кажуть іще автоцивілка. Так от, запамʼятайте раз і назавжди: ОСАГО, ОСЦПВ, обовʼязкове страхування цивільно-правової відповідальності і АВТОЦИВІЛКА - це все одне і теж. Отже із самим значення як буде ОСАГО українською ми розібрались.
Далі ми будемо розповідати про деталі і тонкощі автострахування. Головний висновок цієї статті - осаго українською це ОСЦПВ, або як у нас прийнято говорити автоцивілка.