Зміст

Швидко поповнити баланс мобільного телефону з банківської картки може практично кожен, а ось про можливість зворотного переказу коштів багато хто навіть не здогадується. Адже така функція може отримати, якщо не вистачає невеликої суми для розрахунку за таксі, оплати товарів, послуг або спільного обіду в кафе.

Можливість переказати гроші з телефону на картку Visa або MasterCard (у деяких випадках також Простір) надають мобільні оператори «Київстар», Vodafone Україна та lifecell. Якими способами можна перекинути потрібну суму з телефонного на банківський рахунок – розповімо у статті.

Як переслати гроші на картку з телефону: 3 способи

Щоб вивести гроші з телефону на картку, необхідно мати «пластик», виданий будь-яким банком в Україні – Ощадбанк, ПриватБанк, Monobank, Райффайзен тощо, а також достатню суму на балансі мобільного оператора. Надіслати кошти на картку можна через:
 • сайт відповідної телекомунікаційної компанії («Київстар» та lifecell);
 • мобільний додаток;
 • SMS.

Можливий також варіант перерахування через електронні платіжні послуги, про який піде нижче.

Схема переказу коштів для користувачів офіційних сайтів операторів lifecell та «Київстар» приблизно однакова. У першому випадку необхідно зайти на paycell.lifecell.ua, вибрати сторінку каталогу «Страхування та банківські платежі» - «Поповнення картки Віза/МайстерКард», у другому - на сайті money.kyivstar.ua вибрати послугу «З мобільного на карту».

Як перевести кошти з мобільного на картку
Як перевести кошти з мобільного Київстар на картку

Потім слід заповнити поля з номерами картки і телефону, вказати суму, що перераховується, і ввести в вікно код із SMS.

Як перевести кошти з мобільного lifecell на картку
Як перевести кошти з smart-гроші на картку

Абоненти операторів, які обслуговуються за передоплатою, можуть перекинути кошти через програму:

 • Paycell (Lifecell).
 • "Смарт-Гроші" ("Київстар");
 • SharPay (Vodafone).

Щоб перевести гроші з телефону на картку, достатньо дотримуватися підказок, які дає програма. Загалом алгоритм фінансової операції виглядає так.

 1. Завантажте додаток через App Store або Play Market.
 2. Зареєструйтесь та зайдіть у свій акаунт. Перейдіть у вкладку «Переказ на карту» (lifecell), «Переказ коштів» («Київстар») або «Переказ з рахунку» (Vodafone).
 3. Введіть номер картки (16 цифр), на яку мають бути зараховані гроші.
 4. Вкажіть свій номер телефону та суму, яку бажаєте надіслати на рахунок.
 5. Підтвердьте транзакцію за допомогою введення пароля, що надходить на телефон у SMS-повідомленні.

Можливість скинути кошти з мобільного рахунку на картку через SMS є лише у користувачів «Київстар». Для здійснення операції надішліть на номер 802 повідомлення з текстом: 38772 (пробіл) номер платіжної картки (пробіл) сума.

Обмеження та сума комісії

При перерахуванні грошей необхідно враховувати комісію, що стягується оператором зв'язку, а також уточнити мінімальну та максимальну суму.

Обмеження по переказу коштів із мобільного

* Баланс на мобільному рахунку після здійснення транзакції має становити мінімум 3 грн. Кількість переказів із мобільного номера одному одержувачу протягом доби обмежена трьома.

Як переказати гроші через сервіс онлайн-платежів

Крім переказів через SMS, сайти операторів та мобільні програми ви також можете скинути гроші з телефону на карту за допомогою сервісів онлайн-оплат. Ця функція передбачена, зокрема, на платформах:

 • EasyPay;
 • Portmone;
 • LiqPay;
 • GlobalMoney.

Скинути кошти з мобільного рахунку на картку через онлайн-сервіси можуть зареєстровані користувачі. Процедура максимально проста, оскільки на сайтах та у додатках є доступні та зрозумілі підказки.

Загальна схема процедури приблизно така:

 • У каталозі послуг знайдіть вкладку переказу грошей на картку.
 • Введіть номер картки, термін її дії та код CVV.
 • Вкажіть номер телефону, з якого будуть списані кошти, а також суму.
 • Прийміть умови та підтвердіть платіж.

Основна перевага платіжних сервісів — можливість поповнити баланс картки буквально за пару кліків. Дані картки та номер телефону зберігаються в особистому кабінеті. Крім того, популярні сервіси онлайн-платежів гарантують безпеку транзакцій та забезпечують надійний захист інформації про користувачів.

Можливість швидко переслати кошти з балансу телефонного рахунку на банківську картку стане в нагоді в найнепередбачуваніших ситуаціях. Однак перед здійсненням транзакції варто уважно ознайомитися з умовами мобільного оператора, банку, який видав картку, а також врахувати додаткову комісію, якщо переказ здійснюється через онлайн-сервіс.