Для українців вже не новина, що з початком нового року підвищуються тарифи на ті чи інші послуги чи товари.
Цей рік не буде іншим. Як повідомляє Нацкомісія у сферах енергетики та комунальних послуг, у деяких регіонах ціни на воду зростуть більш ніж на 20%. Але є й позитивні новини, якщо їх можна такими назвати, тарифи на електрику та тепло залишаються незмінними.

Для кого подорожчає вода у новому році?

За даними НКРЕКУ, рейтинг очолить Запоріжжя, срібло та бронзу заберуть Бровари та Бердянськ.
Нагадаємо, що згідно з планом уряду із соціально-економічного розвитку України до 2024 року, послуги ЖКГ подорожчають загалом на 50%, при цьому основна фаза зростання тарифів планується на 21-22 рік, у які ціни на послуги зростуть більш ніж на 30%. Надалі зростання цін на комунальні послуги сповільниться.
Зростання цін на воду буде планомірним, і не запроваджуватиметься відразу по всій території України. Основні принципи подорожчання – це інфляція, курс валюти, а також планомірне зростання мінімальної зарплати та пенсій населення.

Як зросте ціна на воду у новому році?

Як ми вже писали раніше, ціни на всі комунальні послуги зростатимуть до позначки 50% від сьогоднішніх реалій, але не всі одразу, і не скрізь.
Основним центром інновацій стане Київ, а також навколишні території. Крім цього, підвищення торкнеться деяких східних регіонів України.
Важливим етапом даної трансформації стане розвиток діджиталізації країни, як повідомляє кабінет міністрів, планується повний контроль та облік усіх постачальників послуг через Дія, що допоможе контролювати ринок послуг ЖКГ в Україні.
Раніше ми писали про те, як отримати і де можна витратити “ковідну тисячу” через Дію.
Слідкуйте за виходом наших новин, щоб знати всі важливі речі в Україні.