Ccloan

Знижка 20% на перший кредит
Ccloan
Ставка в день
0,01%
Термін
30 днів
Максимальна сума
15000 грн
Повність онлайн процес
Без довідок
Оформлення кредиту за 15хв

Умови

Необхідні документи

Паспорт громадянина України
Ідентифікаційний код

Вік

18-65

Працевлаштування

Ні

Кредитна історія

Погана кредитна історія

Отримання

Онлайн на карту

Пролонгація

Так

Способи погашення кредиту

По банківським реквізитам
Онлайн в особистому кабінеті Ccloan
В терміналах ПриватБанку
У відділення банків-партнерів
В терміналах самообслуговування

Ccloan - фінансовий слон?

Дуже частина компанії Ccloan називають слоном, так як це легше вимовляти, але насправді онлайн кредити від сслоан не мають нічого спільного з реальними тваринами.
Компанія Сіслон займається онлайн кредитуванням на території України з 2015 року, і вже встигла себе зарекомендувати як надійного фінансового партнера, який завжди дасть грошей у позику і вирішить усі фінансові питання.

Умови отримання кредиту Ccloan

Як і більшість компаній, які видають позики на карту, компанія сс лоун кардинально нічим не відрізняється від більшості, але за рахунок довгої історії компанії, вона завоювала репутацію надійного онлай кредиту на ринку, і тримає марку досі. Для отримання онлайн кредиту на карту в компанії клоан необхідно:

От і всі необхідні параметри, які дозволять вам отримати онлайн кредит на карту у компанії Ccloan.

Переваги кредитів від Ccloan

Дуже складно чимось виділятися на тлі інших конкурентів, коли все в рівних умовах, але компанія ццлоан робить це дуже успішно. Давайте розбиратися, чому компанії має такий успіх.

Ccloan постійно проводить акції щодо повернення грошей на рахунок клієнтам, дані активності прийнято називати кешбеком, але це недостатньо, оскільки компанія постійно співпрацює з усіма зірками українського шоу бізнесу, кожен українець знає про компанію, і це вселяє довіру для потенційних клієнтів компанії .

Крім цього компанія сслоун надає своїм клієнтам всі базові опції, це і продовження, кредит для студентів, гроші для пенсіонерів, кредит без довідки про доходи та кредит без працевлаштування. У цьому плані компанія стабільно тримає лідерство серед усіх конкурентів. Крім цього, компанія постійно роздає промокоди на знижки, або дає промокод на безвідсоткові кредити, і як говорилося вже раніше, бувають кешбеки при оформленні 2й і більше заявок.

Як оформити кредит Ccloan?

Дуже часто можна почути від людей фразу, а як же оформити кредит онлайн на карту? Так дуже просто, необхідно зареєструватися на офіційному сайті компанії Слоан ccloan.ua, після чого перейти в особистий кабінет, і оформити потрібну суму і період повернення грошей компанії, і все через 5 хвилин гроші вже буду у вас на карті і ви зможете ними користуватися як дуже бажає.

Реєстрація Ccloan

Дуже важливим аспектом при виборі компанії з видачі онлайн кредитів є простота форми реєстрації, оскільки чим більше даних запитує компанія, тим складніше отримати позику потенційному клієнту. У компанії з цим все на вищому рівні форма реєстрації не містить жодних зайвих форм і полів, тільки все необхідне, щоб можна було ідентифікувати клієнта. Для реєстрації та отримання грошей від компанії вам знадобиться:

Сама процедура реєстрації дуже проста, і впоратися з нею може кожен бажаючий, за умови, що клієнт вміє читати, жарт)

Вхід до особистого кабінету Ccloan

Для входу в особистий кабінет необхідно спочатку зареєструватися на сайті компанії, після чого необхідно зайти з логіном та паролем, який було вказано під час реєстрації. Сам вхід до особистого кабінету дуже проста процедура, набагато легша за реєстрацію.

Особистий кабінет Ccloan є єдиним місцем збору всієї інформації про позики, суми, погашення і що важливо процентні ставки, які були проставлені при видачі грошей на картку.

Увійти в особистий кабінет не складе жодних труднощів, за умови, що у вас є інтернет.

Пролонгація кредиту від Ccloan

Компанія ТОВ сс лоун дає своїм клієнтам можливість продовжити термін кредитування, або як правильно називати пролонгацію, з дуже гнучкими умовами, які підбираються індивідуально для кожного клієнта. Пролонгація онлайн кредиту дуже проста та швидка процедура, яка вже неодноразово допомагала багатьом клієнтам компанії. Продовження терміну виплати заборгованості відбувається у два кліки в особистому кабінеті слон.

Як погасити кредит Ccloan?

Компанія подбала про своїх клієнтів, і дає найкращі умови для погашення кредиту від сслоаун.

Для того, щоб погасити заборгованість Ccloan вам не потрібно нікуди йти, за умови, що ви сам цього не захотіли) Ви можете погасити позику такими способами:

Юридична інформація та ліцензії