Ccloan

Вхід в особистий кабінет Ccloan

Знижка 20% на перший кредит
Ccloan

Ccloan

Оформити кредит онлайн Ccloan!

Ставка в день
0,01%
Термін
30 днів
Максимальна сума
15000 грн
Повність онлайн процес
Без довідок
Оформлення кредиту за 15хв

Умови

Необхідні документи

Паспорт громадянина України
Ідентифікаційний код

Вік

18-65

Працевлаштування

Ні

Кредитна історія

Погана кредитна історія

Отримання

Онлайн на карту

Пролонгація

Так

Способи погашення кредиту

По банківським реквізитам
Онлайн в особистому кабінеті Ccloan
В терміналах ПриватБанку
У відділення банків-партнерів
В терміналах самообслуговування

Ccloan - фінансовий слон?

Дуже частина компанію Ccloan називають слоном, так як єто легше вимовляти, але насправді онлайн кредити від сслоан не мають нічого спільного з реальними тваринами.

Компанія Ccloan займається онлайн кредитами на карту на території України з 2015 року, і вже встигла себе зарекомендувати як надійного фінансового партнера який завжди дасть грошей в позику і вирішить всі фінансовий питання.

Умови отримання кредиту Ccloan

Як і більшість компаній які дають кредити на карту, компанія сс лоун кардинально нічим не відрізняється від більшості, але за рахунок довгої історії компанії, вона завоювала репутація надійного онлай кредиту на ринку, і тримає марку до сих пір. Для отримання онлайн кредиту на карту в компанії клоан, необхідно:

 • бути громадянином України;
 • бисть старше 18 років, але не більше 65;
 • мати паспорт громадянина України;
 • мати діючу банківську карту будь-якого банку України;
 • мати мобільний телефон.

Ось і всі необхідні параметри, який дозволять вам отримати онлайн кредит на карту в компанії Ccloan.

Переваги кредитів від Ccloan

Дуже складно чимось виділятися на тлі інших конкурентів, коли все в рівних умовах, але компанія ццлоан робить це дуже успішно. Давайте розбиратися чому компанії Ccloan має такий успіх.

Ccloan постійно проводить акції по поверненню грошей на рахунок клієнтам, дані активності прийнято називати кешбек від Ccloan, але це недостатньо, так як компанія постійно співпрацює з усіма зірками українського шоу бізнесу, кожен українець знає про компанію Ccloan, і це вселяє довіру для потенційних клієнтів компанії .

Крім цього, компанія сслоун падає своїм клієнтам всі базові опції, це і продовження кредиту, кредит для студентів, кредит для пенсіонерів, кредит без довідки про доходи, а також кредит без працевлаштування. У цьому плані, компанія стабільно тримає лідерство серед всіх конкурентів. Крім цього, компанія Ccloan постійно роздає промокодом на знижки по кредитах, або дає промокод на безвідсоткові кредити, і як говорилося вже раніше також бувають кешбек при оформленні кредиту онлайн.

Як оформити кредит Ccloan?

Дуже часто можна почути від людей фразу, так а як же оформити кредит онлайн на карту? Та дуже просто, необхідно зареєструватися на офіційному сайті компанії сслоан ccloan.ua, після чого перейти в особистий кабінет, і оформити потрібну суму і період повернення грошей компанії, і все через 5 хвилин гроші вже буду у вас на карті і ви зможете ними користуватися як дуже бажає.

Реєстрація Ccloan

Дуже важливим аспектом при виборі компанії з видачі онлайн кредитів є простота форми реєстрації, тому що чим більше даних запитує компанія, тим складніше отримати кредит потенційному клієнту. У компанії Ccloan з цим все на вищому рівні, форма реєстрації не містить ніяких зайвих форм і полів, тільки все необхідне, щоб можна було ідентифікувати клієнта. Для реєстрації та отримання онлайн кредиту від компанії Ccloan вам знадобиться:

 • Інтернет
 • Мобільний телефон
 • ІПН
 • Паспорт громадянина України
 • банківську картку
 • І пару хвилин часу.

Сама процедура реєстрації дуже проста, і впоратися з нею може кожен бажаючий, за умови що клієнт вміє читати, жарт)

Вхід в особистий кабінет Ccloan

Для входу в особистий кабінет Ccloan необхідно спочатку зареєструватися на сайті компанії, після чого необхідно зайти з логіном і паролем, який був зазначений при реєстрації. Сам вхід в особистий кабінет Ccloan дуже проста процедура, набагато легше ніж реєстрація.

Особистий кабінет Ccloan служить єдиним місце збору всієї інформації про кредити, сумах, погашенням і що важливо процентних ставках, який були проставлені при видачі кредиту на карту.

Ви можете увійти Ccloan не складе ніяких труднощів, за умови що у вас є інтернет.

Пролонгація кредиту від Ccloan

Компанія тов сс лоун дає своїм клієнтам можливість продовжити термін кредитування, або як правильно називати пролонгацію кредиту, з дуже гнучкими умовами, які підбираються індивідуально для кожного клієнта. Пролонгація онлайн кредиту Ccloan дуже проста і швидка процедура, яка вже неодноразово допомагала багатьом клієнтам компанії Ccloan. Продовження кредиту на карту відбувається в два кліка в особистому кабінеті сслоан.

Як погасити кредит Ccloan?

Компанія подбала про своїх клієнтів, і дає кращі умови для погашення кредиту від сслоаун.

Для того щоб погасити кредит Ccloan вам не потрібно нікуди йти, за умови що ви сам цього не захотіли) Ви можете погасити кредит Ccloan, наступними способами:

 • В особистому кабінеті Ccloan
 • У платіжних терміналах ПриватБанку, Ibox, EasyPay або інших;
 • У касах банків
 • А також переказом грошей за реквізитами, які ви можете дізнатися в особистому кабінеті.

Графік роботи Ccloan

Видача кредитів онлайн від Ccloan відбувається 24/7 і без вихідних, тому отримати гроші на карту можна в будь-який момент. Якщо виникають питання, завжди можна зателефонувати на гарячу лінію компанії кклоан і отримати вичерпну відповідь на будь-яке питання. Крім цього на сайті компанії є рубрика "Питання-відповідь" в якій зібрані всі типові питання та відповіді на них. Отримати гроші в позику не складе труднощів, навіть простіше ніж витягнути рибку зі ставка.

Оформляй онлайн кредит на карту від Ccloan і кайф по життю.

Юридична інформація та ліцензії

 • Юридична особа: ТОВ "СС ЛОУН". Код ЄДРПОУ: 40071779
 • Ліцензія: ФК № 737 від 14.04.2016
 • Адреса: 01021, м. Київ, Кловський узвіз, дом 7
 • Телефон: +38 044 222-77-33
 • APR(Річна відсоткова ставка): 602%
 • E-mail: help@ccloan.com.ua