Credit Kasa

Вхід в особистий кабінет Credit Kasa

Credit Kasa

Оформити кредит онлайн Credit Kasa!

Ставка в день
0,01%
Термін
30 днів
Максимальна сума
20000 грн
Високий рівень одобрення
Прозорість процесу
Швидке прийняття рішення

Умови

Необхідні документи

 • Паспорт громадянина України
 • Ідентифікаційний код

Вік

18-65

Працевлаштування

Ні

Кредитна історія

Погана кредитна історія

Отримання

Онлайн на карту

Пролонгація

Так

Способи погашення кредиту

 • По банківським реквізитам
 • Онлайн в особистому кабінеті Credit Kasa
 • В терміналах ПриватБанку
 • У відділення банків-партнерів
 • В терміналах самообслуговування

Миттєвий кредит під 0,01% на добу!

Де взяти гроші, якщо потрібні терміново, та ще й з мінімальними відсотками і на вигідних умовах? Звичайно ж, в Credit Kasa!

Кредит Каса - це компанія, яка надає швидку фінансову допомогу.

Умови кредитування в Credit Kasa

Оформити кредит онлайн Credit Kasa можна прямо вдома, потрібен лише паспорт та код ІПН. При цьому в Кредит онлайн Credit Kasa повністю відсутні додаткові комісії, приховані платежі, а також страхові внески. Отримувачами кредитних коштів Кредит Каса можуть бути тільки українські громадяни у віці від 18 і до 75 років. Кредит Каса кредит при  зверненні вперше дає кредитні кошти на суму до 20 000 грн. Надходження Грошей на карту Credit Kasa відбувається через декілька хвилин. Для входу в систему потрібно задати в пошуку Кредит Каса вхід і почати оформлення кредиту Credit Kasa.

Перевагами кредитування в Кредит Каса є:

отримувачами кредиту онлайн Credit Kasa стають 93% українців. Оформлення кредиту онлайн Credit Kasa відбувається без застави майна та без поручителів.

Ухвалення рішення по займу Кредит Каса займає близько 8 хвилин. Гроші на карту надходять відразу, як тільки підписано договір на займ Кредит Каса. Сам процес надходження грошей на карту Credit Kasa займає кілька хвилин.

Мінусами кредитування в Кредит Каса є:

головним мінусом кредитування в Кредит Каса можна зазначити, що невеликі кредити розраховані на короткий термін. Але після закриття попереднього можна Оформити кредит Credit Kasa новий.

Як Оформити кредит Кредит Каса? 

Оформити кредит в Кредит Каса нескладно. Для цього слід на онлайн-калькуляторі ввести суму і термін, зручний для користування займом Кредит Каса. Нижче програма порахує суму відсотків і дату, коли потрібно буде Погасити кредит Credit Kasa.

Вхід в особистий кабінет Credit Kasa

При отриманні кредит онлайн Credit Kasa Ви отримуєте доступ в особистий кабінет, де внесені Ваші дані. Для кредит Каса вхід в особистий кабінет потрібно вибрати Credit Kasa особистий кабінет вхід і ввести номер мобільного телефону. Далі всі операції по займу Кредит Каса можна проводити в особистому кабінеті.

Як отримати кредит в Credit Kasa?

Для отримання займу Кредит Каса потрібно всього лише 5 хвилин для заповнення заявки на отримання кредиту Кредит онлайн Credit Kasa. Після цього Вам зателефонує співробітник компанії, Ви проходите перевірку і надаєте скан-копії паспорта та ідентифікаційного коду та номер картки, на яку хочете взяти кредит Credit Kasa. Далі протягом 3 хвилин Ви отримуєте рішення про видачу позики Кредит Каса. Якщо рішення позитивне, то Ви отримуєте гроші на карту Credit Kasa. При наступному зверненні взяття кредиту Credit Kasa займе всього близько 3 хвилин.

Як погасити кредит Credit Kasa?

 Погасити кредит Credit Kasa можна декількома способами:

через особистий кабінет, потрібно лише в ньому вибрати розділ «погашення» і вказати картку, з якої буде проведена оплата.

Також погашення кредит Credit Kasa можливо через касу банку, тобто повернути кредит можна одним з декількох способів.

Для погашення заборгованості потрібно знати номер свого договору і реквізити кредитної компанії. Погасити кредит Credit Kasa можна і раніше строку, тоді плата за користування займом буде перерахована.

Пролонгація кредиту Credit Kasa? 

Якщо з певних причин погасити кредит Credit Kasa, неможливо, можна оформити продовження.

Для пролонгації кредиту Credit Kasa потрібно спочатку оплатити відсотки за користування. Величина найбільшого строку кредитування - 99 календарних днів. Погашення кредиту Credit Kasa може здійснюватися і іншою людиною. Система Пролонгації кредиту Credit Kasa дуже зручна, якщо ви не можете виплатити борг вчасно.Юридична інформація та ліцензії

 • Юридична особа: ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598
 • Ліцензія: № 2401 від 08.06.2017
 • Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407
 • Телефон: (044) 333 52 22
 • APR(Річна відсоткова ставка): 657%
 • E-mail: info@creditkasa.ua