Credit7

Ставка в день
0,01%
Термін
30 днів
Максимальна сума
10000 грн
Кредит під 0,01% для нових клієнтів
Швидке отримання кредиту 7 хв
Зручна пролонгація

Умови

Необхідні документи

  • Паспорт громадянина України
  • Ідентифікаційний код

Вік

18-65

Працевлаштування

Ні

Кредитна історія

Погана кредитна історія

Отримання

Онлайн на карту

Пролонгація

Так

Способи погашення кредиту

  • По банківським реквізитам
  • Онлайн в особистому кабінеті Credit7
  • В терміналах ПриватБанку
  • У відділення банків-партнерів
  • В терміналах самообслуговування

Кредити Credit 7

Компанія Credit7 є однією з лідерів мікрофінансового ринку в Україні, яка може миттєво вирішити проблему з фінансами, надіславши вам гроші на карту. Кредит дасть вам можливість зробити ту необхідну покупку, яка на даний момент не вписується у ваш бюджет. До того ж отримати позику в даній компанії буде досить просто.

Умови кредитування в Credit 7

Щоб оформити кредит Credit 7, вам необхідно надати тільки паспорт та індивідуальний податковий номер. Також для отримання грошей від МФО не потрібно буде вносити заставу та відсутній мінімальний платіж.

Переваги кредитування в Credit 7

Якщо серед кредитних компаній ви віддасте перевагу Credit 7, ви можете отримати:

Мінуси кредитування в Credit 7

Якщо ви повернете позику Credit 7 у строки, зазначені в договорі і виконуватимете всі його умови, то МФО не доведеться застосовувати штрафні санкції та задіяти колекторську компанію для врегулювання простроченої заборгованості.

Як оформити кредит у Credit 7

Щоб отримати позику Credit 7, необхідно подати заявку на сайті. Для того щоб знайти сайт, потрібно задати в адресному рядку: кредит онлайн Credit 7, або назва компанії. Далі на сайті знайти пункт меню особистий кабінет, зареєструватися або якщо його вже створено, ввести реєстраційні дані та увійти.

Після цього потрібно вибрати суму позики, термін дії та натиснути “взяти кредит онлайн”.

Вхід до особистого кабінету Credit 7 

Для швидкого входу в особистий кабінет також можна скористатися пошуком, наприклад: кредит 7 вхід. Далі потрібно ввести номер телефону і за допомогою коду смс отримати доступ до кабінету.

Як отримати кредит у Credit 7

Для оформлення кредиту потрібно отримати схвалення про видачу позики. І ознайомившись із умовами онлайн кредитування, підписати договір через смс та отримати позику на вказану вами картку. Гроші на картку зарахує досить швидко, але не пізніше трьох календарних днів після підписання договору.

Варто пам'ятати, що згідно з Законом України “Про споживче кредитування”, ви маєте право відмовитися від кредиту в протягом 14 днів, повідомивши про це компанію.

Як погасити кредит у Credit 7

Погасити кредит Credit 7 можливо будь-яким зручним для вас способом. Для погашення заборгованості можна скористатися банківською карткою в особистому кабінеті або здійснювати плату в терміналах.

Пролонгація кредиту Credit 7

Також ви можете здійснити пролонгацію, сплативши лише відсотки за кредитом, після чого термін дії позики буде автоматично продовжено. Продовження буде проведено на кількість днів попереднього користування фінансовими послугами. За допомогою функції пролонгації ви можете погасити заборгованість у зручний для вас термін, якщо виникнуть якісь труднощі.

Отже, якщо ви вирішили взяти кредит Credit 7, вам знадобиться:

Юридична інформація та ліцензії