Forza credit

Ставка в день
0,01%
Термін
30 днів
Максимальна сума
22000 грн

 

Без застави та поручителів
Швидке прийняття рішення
Прозорість - відсутність прихованих комісій

Умови

Необхідні документи

  • Паспорт громадянина України
  • Ідентифікаційний код

Вік

18-65

Працевлаштування

Ні

Кредитна історія

Погана кредитна історія

Отримання

Онлайн на карту

Пролонгація

Так

Способи погашення кредиту

  • По банківським реквізитам
  • Онлайн в особистому кабінеті Moneyveo
  • В терміналах ПриватБанку
  • У відділення банків-партнерів
  • В терміналах самообслуговування

Кредити Forza credit 

Терміново потрібні гроші, а до зарплати ще кілька днів? Рішенням стане кредит від Forza Credit. Компанія Форза кредит є однією з топових фінансових організацій на мікрофінансовому ринку та зможе швидко надати вам гроші на картку.

Займи Forza Credit надає цілодобово та має ліцензію від Нацкомфінпослуг.

Умови кредитування у Forza Credit

Щоб оформити кредит Forza Credit необхідно мати вік старше 18 років, мати стабільне джерело доходу, телефон та картку будь-якого українського банку, а також надати паспорт та ІПН.

Займ грошей надає на строк від 5 до 30 днів з максимальною сумою для постійних клієнтів.

Переваги кредитування в Forza Credit 

Головною перевагою Forza Credit є те, що вам не потрібно йти чи їхати у відділення банку, щоб отримати позику. Також можливість отримати гроші на картку, щоб не носити із собою готівку.

При оформленні заявки у Forza Credit перша позика становитиме від 500 до 17 000 грн під 0,01%, а за наступних до 22 000 грн під 1,99%

Також ви можете продовжити термін позики зателефонувавши на гарячу лінію компанії.

Мінуси кредитування у Forza Credit

Головною умовою комфортного співробітництва та повторного отримання кредиту онлайн від Forza Credit є виконання всіх пунктів договору. Інакше вам нараховуватимуть вам штрафи та додаткову комісію.

Як оформити кредит у Forza Credit

Оформити кредит Forza Credit можуть лише громадяни України віком від 18 до 65 років. Потрібен буде паспорт та індивідуальний податковий номер.

Для оформлення позики онлайн, необхідно зареєструватися на сайті та подати заявку на отримання позики. Рішення за вашою заявкою буде прийнято дуже швидко і ви одразу отримаєте гроші на картку.

Вхід до особистого кабінету Forza kredit

Для того, щоб знайти особистий кабінет  потрібно знайти на запит “форза кредит вхід у особистий кабінет”, або просто написати в пошуку назву компанії та натиснути на пункт меню “мій кабінет”.

Як отримати кредит у Forza Credit

Щоб взяти кредит Forza Credit, потрібно буде при оформленні заявки вказати номер картки, на яку ви отримаєте суму позики.

Якщо ви вирішите відмовитися від позики, то зробити це ви зможете до моменту підписання договору. Важливо розуміти, що компанія хоче вам допомогти і потрапляє до категорії безвідмовних кредитів

Як погасити кредит Forza Credit

Щоб погасити кредит Forza Credit, потрібно звернутися до відділення будь-якого українського банку або сплатити заборгованість через термінал. Або, погашати заборгованість, скориставшись найзручнішим способом оплати - онлайн через особистий кабінет.

Також, якщо ви вирішите повернути позику Forza Credit достроково, то ви можете це зробити без штрафів та пені, сплативши лише відсотки за дні використання грошима.

Пролонгація кредиту Forza Credit

Якщо ви не можете повернути заборгованість за кредит протягом 30 днів, Форзакредит може запропонувати пролонгацію. Продовження терміну позики можна здійснити на кількість днів, які гроші були у використанні клієнтом. Для пролонгації терміну в Forza Credit потрібно сплатити нараховані відсотки, та після його продовження, подивитися дату погашення в особистому кабінеті.

Кредит онлайн Forza Credit - швидко, зручно та безпечно, тому що:

Юридична інформація та ліцензії