Miloan

Вхід в особистий кабінет Miloan

Miloan

Оформити кредит онлайн Miloan!

Ставка в день
0,01%
Термін
30 днів
Максимальна сума
15000 грн
Високий рівень одобрення
100% онлайн процес
Зручна пролонгація

Умови

Необхідні документи

 • Паспорт громадянина України
 • Ідентифікаційний код

Вік

18-65

Працевлаштування

Ні

Кредитна історія

Погана кредитна історія

Отримання

Онлайн на карту

Пролонгація

Так

Способи погашення кредиту

 • По банківським реквізитам
 • Онлайн в особистому кабінеті Money4you
 • В терміналах ПриватБанку
 • У відділення банків-партнерів
 • В терміналах самообслуговування

Кредити Мілоан - якщо потрібна швидка фінансова допомога.

У ситуації тимчасових фінансових труднощів, коли «час не терпить», на допомогу прийде Кредит Мілоан.
Кредит онлайн Мілоан - це компанія, яка видасть Вам кредит за кілька хвилин з мінімумом документів. Час, коли, щоб отримати кредит, потрібно було стояти в черзі зі стосом паперів, минув! Зараз це швидко, зручно і надійно. До того ж доступно в будь-якій точці планети!

Умови кредитування в Miloan.

Щоб отримати займ Мілоан, потрібно всього лише номер ІПН та паспортні дані. Ніяких довідок про доходи та поручителів! Отримання займу займає близько 15 хв. Вашого часу і Ви отримуєте гроші на картку Мілоан!

Переваги кредитування в Мілоан.

Чому саме Мілоан кредит? Тому що Ви отримуєте реальні гроші максимально просто і швидко, ще й під мінімальні відсотки. Взяття кредиту Мілоан здійснити дуже просто!

Мінуси кредитування в Мілоан.

З недоліків можна виділити хіба той, що гроші все одно треба буде повернути.

Як оформити кредит Мілоан.

Процедура оформлення кредиту онлайн Miloan максимально проста. Щоб взяти кредит Мілоан, потрібно задати в пошуковій системі Мілоан вхід, зареєструватися на сайті, вибрати суму і термін кредиту на кредитному калькуляторі, далі заповнити анкету з особистими даними і погодитися на обробку персональних даних. Потім для оформлення кредиту Мілоан потрібно підв'язати Вашу банківську картку, щоб отримати гроші на карту Мілоан.

Як отримати кредит в Мілоан.

Після обробки заявки слід чекати дзвінка співробітників компанії. Далі після відповіді на кілька запитань буде прийнято рішення про видачу займу Мілоан. При прийнятті рішення про видачу кредиту Мілоан вам на пошту прийде електронний договір. Ознайомившись з умовами, його потрібно підписати. Далі потрібно кілька хвилин почекати, поки надійдуть гроші на карту Мілоан.

Вхід в особистий кабінет Мілоан.

При введенні всіх персональних даних та отримання згоди на видачу кредиту онлайн Miloan, для Вас буде  створений Miloan особистий кабінет. Після отримання займу Мілоан всі дії по кредиту можна виконувати в ньому. Для цього потрібно вибрати Мілоан вхід в особистий кабінет, після підтвердженням номера телефону, Вам прийде повідомлення з кодом доступу. Після його введення можна здійснити вхід в особистий кабінет. Далі всі операції по займу Мілоан можна виконувати в особистому кабінеті, будь то оформлення кредиту Мілоан повторно, продовження кредиту, оплата відсотків або погашення суми заборгованості по тілу кредиту.

Як погасити кредит Мілоан.

Погасити кредит Мілоан можна будь-яким зручним для Вас способом: через особистий кабінет або без входу в нього. Ще погашення кредиту Мілоан можливо через відділення Приват банку або термінали самообслуговування. Також погашення кредиту Мілоан можна здійснити у відділенні Нової Пошти.

Пролонгація кредиту Мілоан.

Пролонгація кредиту Miloan дозволяє збільшити термін користування кредитними коштами. При пролонгації кредиту Мілоан потрібно сплатити частину відсотків за користування кредитом, частину тіла кредиту і фіксовану оплату за послуги. Оплатити пролонгацію кредиту Мілоан можна через особистий кабінет, або без входу в кабінет, через відділення Приват банка чи через сервіс Приват 24.
Тепер отримати кредит можна максимально просто і швидко!

Юридична інформація та ліцензії

 • Юридична особа: ТОВ "МІЛОАН". Код ЄДРПОУ: 40484607
 • Ліцензія: № 2843 від 10.11.2016
 • Адреса: 01135, м. Київ, вул. Жилянська, буд, 101
 • Телефон: +38 044 337 36 67
 • APR(Річна відсоткова ставка): 693,5%
 • E-mail: info@miloan.ua