Moneyveo

Ставка в день
0,01%
Термін
30 днів
Максимальна сума
17000 грн
Високий рівень одобрення
100% онлайн процес
Миттєве рішення по видачі кредиту

Умови

Необхідні документи

Паспорт громадянина України
Ідентифікаційний код

Вік

18-65

Працевлаштування

Ні

Кредитна історія

Погана кредитна історія

Отримання

Онлайн на карту

Пролонгація

Так

Способи погашення кредиту

По банківським реквізитам
Онлайн в особистому кабінеті Moneyveo
В терміналах ПриватБанку
У відділення банків-партнерів
В терміналах самообслуговування

Миттєвий кредит без черг і комісій!

Коли терміново необхідні гроші, а потрібної суми в наявності немає, на допомогу прийде кредит Манівео. Оформлення кредиту Манівео вирішить фінансові питання миттєво. Взяти кредит Moneyveo дуже просто.

Компанія є одним з лідерів мікрофінансового ринку. Кредит Манівео - це швидко, і надійно.

Умови кредитування в Манівео

Для того, щоб оформити кредит онлайн Moneyveo знадобляться тільки паспортні дані і код ІПН. Ніяких додаткових довідок з місця роботи, про доходи та поручителів. Повернути гроші за кредитом Манівео також просто.

Переваги кредитування в Манівео

Сервіс взяти кредит Moneyveo працює цілодобово 24/7, і дозволяє обробляти інформацію максимально швидко. Високий рівень захисту фінансових операцій кредитів Манівео підтверджується міжнародними сертифікатами безпеки.

Мінуси кредитування в Манівео

Як і в будь-якому кредиті, головним мінусом кредитів Манівео є переплата по кредиту онлайн Манівео.

Як оформити кредит манівео

Для оформлення займу по кредиту Манівео потрібно за допомогою кредитного калькулятора ввести термін оформлення займу манівео і суму, натиснути кнопку «отримати кредит», потім виконати Манівео вхід в особистий кабінет, заповнити заявку в особистому кабінеті. У заявці за займом Манівео потрібно вказати паспортні дані, ідентифікаційний код, і номер банківської карти. Потім вказати бажаний спосіб отримання грошей за кредитом онлайн Манівео: на карту або в відділенні доставки. Якщо потрібно гроші на карту Moneyveo, то далі слід провести верифікацію карти, потім заявка обробляється протягом 30 сек. і на електронну адресу приходить повідомлення з рішенням про видачу кредиту. Якщо заявка по займу Манівео схвалена, то в особистому кабінеті необхідно уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти їх. Після цього гроші на карту по займу Манівео приходять миттєво. Оформлення кредиту Манівео займає кілька хвилин. Щоб взяти кредит Moneyveo, потрібно зробити наступне.

Вхід в особистий кабінет Манівео

Вхід в Moneyveo особистий кабінет здійснюється шляхом реєстрації в системі номера телефону та електронної пошти користувача і введення пароля. Манівео вхід виконати досить просто.

Як отримати кредит в Манівео

Процедура отримання кредиту досить проста: необхідно зареєструватися на сайті, створити свій особистий кабінет, ввести дані, ознайомитися і підписати договір і отримати гроші зручним способом. Найзручніше отримати гроші на карту Moneyveo.

Як погасити кредит Манівео

Погашення кредиту Moneyveo по займу Манівео можна через особистий кабінет шляхом перерахування грошей з карти, яка прив'язана до аккаунту, куди заходили гроші на карту Moneyveo або з іншої картки, попередньо провівши процедуру верифікації її до аккаунту. Погашення кредиту Moneyveo простіше не буває. Погасити кредит може як позичальник, так і інша особа за нього. Також провести оплату можна і через сервіси онлайн-платежів.

Пролонгація кредиту в Манівео

Пролонгація кредиту Moneyveo також проста.

Щоб пролонгувати Манівео кредит, тобто збільшити термін користування кредитними грошима, потрібно сплатити суму нарахованих відсотків по кредиту на дату пролонгації. Суму заборгованості можна дізнатися в особистому кабінеті в розділі «Пролонгація», або зателефонувавши до контакт-центру. З моменту продовження клієнту будуть нараховуватися відсотки за індивідуальною ставкою, яка відповідає його рівню лояльності. Пролонгацію кредиту Moneyveo можна здійснити без підписання додаткових документів. 

 

Юридична інформація та ліцензії