Mycredit

Вхід в особистий кабінет Mycredit

Mycredit

Оформити кредит онлайн Mycredit!

Ставка в день
0,01%
Термін
64 дні
Максимальна сума
6000 грн
Прийняття рішення за 5хв
Пролонгація
Мінімум документів

Умови

Необхідні документи

 • Паспорт громадянина України
 • Ідентифікаційний код

Вік

18-65

Працевлаштування

Ні

Кредитна історія

Погана кредитна історія

Отримання

Онлайн на карту

Пролонгація

Так

Способи погашення кредиту

 • По банківським реквізитам
 • Онлайн в особистому кабінеті MyCredit
 • В терміналах ПриватБанку
 • У відділення банків-партнерів
 • В терміналах самообслуговування

Де позичити гроші без комісій та переплат?

Мікрофінансова компанія Майкредит дає займи Mycredit без зайвих комісій та переплат. Все максимально прозоро та просто. Кредит онлайн Mycredit - це не лише швидкий займ, а й максимально зрозумілий інтерфейс та бездоганний сервіс. Тут ви можете оформити займ Mycredit за декілька хвилин на суму від 100 до 15000 гривень на строк від 1 до 30 днів або 64 дні. Гроші на карту надходять миттєво.

Умови кредитування в MyCredit

Для отримання кредиту Mycredit позичальник має бути громадянином України, що досяг повноліття, повністю дієздатним та правоздатним. А також щоб взяти кредит в Mycredit, потрібно мати реєстрацію місця проживання на території України та банківську картку українського банку на своє ім’я та дійсний документ про посвідчення особи і тоді можна отримати кошти на карту Mycredit.

Переваги кредитування в MаКредит

Найголовнішою перевагою кредитів Mycredit є те, що беручи кредит Mycredit ви отримуєте гроші на дуже вигідних умовах без прихованих платежів. Також можна самому обирати суму та термін погашення кредиту та при необхідності пролонгувати його.

Мінуси кредитування в MyCredit

Недоліком кредитування онлайн Mycredit є хіба що те, що потрібно оплачувати відсотки за користування кредитними коштами.

Як оформити кредит в MyCredit

Для того, щоб отримати кредит Mycredit, потрібно в пошуку ввести майкредит вхід. Далі на електронному калькуляторі при оформленні кредиту Mycredit потрібно обрати суму та термін, на який потрібно отримати кредит Mycredit. Потім при оформленні кредиту Mycredit натиснути кнопку «Отримати гроші»

Вхід в особистий кабінет MyCredit

Для того, щоб зайти в майкредит особистий кабінет, потрібно в сервісі знайти майкредит вхід в особистий кабінет, далі ввести свій логін, номер телефону та пароль і чекати код підтвердження. Далі ввести пароль та натиснути кнопку підтвердження, щоб потім отримати кошти на карту Mycredit.

Як отримати займ Mycredit

Для отримання займу Mycredit, потрібно спочатку зареєструвати особистий кабінет. Щоб взяти кредит в Mycredit потрібно вказати номер мобільного телефону та натиснути «Отримати код». Далі на телефон прийде шестизначний цифровий код, який потрібно ввести в призначене для нього поле. Потім щоб отримати кредит в Mycredit потрібно придумати пароль із 8 символів та натиснути «Зареєструватися». Далі слід заповнити анкету. Потім потрібно прив’язати свою картку. Потім треба погодитися з умовами кредит онлайн Mycredit та підписати договір Макредит. Після підтвердження заявки слід чекати відповіді з рішенням. І через кілька хвилин надійдуть гроші на карту Mycredit.

Як погасити кредит MyCredit

Погашення кредиту Mycredit – оплату можна провести як в особистому кабінеті, обравши функцію погашення кредиту Mycredit. Далі ввести номер картки, CVV код та суму заборгованості. Також повернути кредит Майкредит можна через мобільний додаток банку. Або можна погасити Майкредит кредит у відділенні будь-якого банку. Потім через декілька хвилин на телефон прийде повідомлення про закриття кредиту Mycredit.

Пролонгація кредиту MyCredit

Продовження договору кредитування може бути потрібне за певних обставин. Тоді пролонгація кредиту Mycredit можлива в особистому кабінеті після завершення половини терміну кредитування по займу Mycredit, зазначеному в договорі за умови сплати відсотків по кредиту онлайн Mycredit. Оформити пролонгацію кредиту Mycredit можна на зручний термін.

Ознайомитися з умовами пролонгації кредиту Mycredit можна в особистому кабінеті.

Юридична інформація та ліцензії

 • Юридична особа: ТОВ "1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ". Код ЄДРПОУ: 39861924
 • Ліцензія: IK № 146 від 20.10.2015
 • Адреса: 01011, м. Київ, Арсенальна площа, 1Б
 • Телефон: 0 800 214 111
 • APR(Річна відсоткова ставка): 584%
 • E-mail: support@mycredit.ua