Mycredit

Ставка в день
0,01%
Термін
64 дні
Максимальна сума
6000 грн
Прийняття рішення за 5хв
Пролонгація
Мінімум документів

Умови

Необхідні документи

  • Паспорт громадянина України
  • Ідентифікаційний код

Вік

18-65

Працевлаштування

Ні

Кредитна історія

Погана кредитна історія

Отримання

Онлайн на карту

Пролонгація

Так

Способи погашення кредиту

  • По банківським реквізитам
  • Онлайн в особистому кабінеті MyCredit
  • В терміналах ПриватБанку
  • У відділення банків-партнерів
  • В терміналах самообслуговування

Де позичати гроші без комісій та переплат?

Мікрофінансова компанія Майкредит дає позики Mycredit без зайвих комісій та переплат. Все максимально прозоре та просто. Кредит онлайн> Mycredit - це не тільки швидка позика, але й максимально зрозумілий інтерфейс та бездоганний сервіс. Тут ви можете оформити позику майкредит за кілька хвилин на суму від 100 до 15000 гривень на строк від 1 до 30 днів або 64 дні. Гроші на картку надходять миттєво.

Умови кредитування в MyCredit

Для отримання кредиту Mycredit позичальник має бути громадянином України, який досяг повноліття, повністю дієздатним та правоздатним. А також, потрібно мати реєстрацію місця проживання на території України та банківську картку українського банку на своє ім'я та дійсний документ про посвідчення особи і тоді можна отримати кошти на картку.

Переваги кредитування в MyCredit

Найголовнішою перевагою кредитів MyCredit є те, що оформляючи заявку ви отримуєте гроші на дуже вигідних умовах без прихованих платежів. Також можна самому вибирати суму та термін погашення, а також за необхідності пролонгувати його.

Мінуси кредитування в MyCredit

Недоліком кредитування онлайн Mycredit є те, що потрібно сплачувати відсотки за користування кредитними коштами.

Як оформити кредит у MyCredit

Для того щоб отримати гроші, потрібно в пошуку ввести майкредит вхід. Далі на електронному калькуляторі при оформленні позики потрібно вибрати суму та термін, на який потрібно отримати гроші. Потім для відправки зав'яки натиснути кнопку «Отримати гроші»

Вхід до особистого кабінету MyCredit

Для того, щоб зайти в майкредит особистий кабінет, потрібно в сервісі знайти майкредит вхід у особистий кабінет, далі ввести свій логін, номер телефону та пароль та чекати на код підтвердження. Далі ввести пароль та натиснути кнопку підтвердження, щоб потім отримати кошти на картку.

Як отримати позику Mycredit

Для отримання позики Mycredit потрібно спочатку зареєструватися в особистому кабінеті. Необхідно вказати номер мобільного телефону та натиснути «Отримати код». Далі на телефон прийде шестизначний цифровий код, який потрібно ввести у призначене для нього поле. Потім потрібно придумати пароль з 8 символів і натиснути «Зареєструватися». Далі слід заповнити анкету. Потім слід прив'язати свою картку. Потім треба погодитись з умовами кредитування та підписати договір Майкредит. Після підтвердження заявки слід чекати відповіді на рішення. І за кілька хвилин надійдуть гроші на карту Mycredit.

Як сплатити кредит MyCredit

Погашення кредиту – оплату можна зробити в особистому кабінеті, обравши функцію погашення. Далі ввести номер картки, CVV код та суму заборгованості. Також повернути гроші Май кредит можна через мобільний додаток банку, або у відділенні будь-якого банку. Потім за кілька хвилин на телефон прийде повідомлення про закриття договору.

Пролонгація кредиту MyCredit

Продовження договору кредитування може знадобитися за певних обставин. У такому разі пролонгація можлива в особистому кабінеті після завершення половини терміну за позикою, зазначеною у договорі за умови сплати відсотків. Оформити пролонгації кредиту без відмови Mycredit можна на зручний термін.

Ознайомитись з умовами пролонгації Mycredit можна в особистому кабінеті.

Юридична інформація та ліцензії