Кредит онлайн

Creditplus

Ставка в день
0.01%
Срок
30 дней
Максимальная сумма
10000 грн
Кредит під 0,01% для нових клієнтів
Видача кредитів 24/7
Мінімум документів
Знижка 20% на перший кредит
Ccloan

Ccloan

Ставка в день
0.01%
Срок
30 дней
Максимальная сумма
20000 грн
Повність онлайн процес
Без довідок
Оформлення кредиту за 15хв

Alex Credit

Ставка в день
0.01%
Срок
30 дней
Максимальная сумма
18000 грн
100% Онлайн процес
Миттєва видача кредиту
Без скритих комісій

Особливості онлайн-кредитів: де оформити та на яких умовах

Онлайн-кредитування стає дедалі популярнішим серед жителів Києва та всієї України. У ситуаціях, коли терміново потрібні гроші, онлайн позика – найкраще рішення. Адже оформлення кредиту через інтернет допомагає знайти необхідні кошти максимально швидко та з вигодою для позичальника. При цьому не має значення, в якій точці країни знаходиться кредитор.

Де взяти кредит онлайн?

Щоб взяти кредит онлайн або готівкою, можна звернутися:
 • у банки, що надають велику кількість кредитних послуг;
 • у ломбарди, середня ставка за кредитами у яких становитиме 14-16% на місяць, а це близько 150% річних;
 • до приватного кредитора. Необхідно особливо уважно поставитися до змісту договору. Інакше можна втратити заставне майно, не отримавши всю суму позики;
 • послуги Р2Р, де угода здійснюється без участі посередника. Часто такий спосіб кредитування передбачає надання грошей під заставу нерухомості, автомобіля тощо;
 • у мікрофінансові організації та оформити онлайн-кредит за лічені хвилини;
 • у кредитний кооператив - подібність кас взаємодопомоги. Тут можна отримати кредитні кошти для бізнесу та на особисті потреби. Однак у такій організації відсоток вищий, ніж у банках.
Найбільш затребуваними установами у позичальників залишаються МФО та банки.

Переваги кредитів онлайн

Вирішити фінансові проблеми у найкоротший термін можна за допомогою мікрофінансових організацій. В середньому для оформлення кредиту на картку онлайн в МФО потрібно не більше 20 хвилин, тоді як у банку на це піде 1-2 дні. Важливо, що отримати онлайн кредит МФО можуть клієнти з поганою кредитною історією. Ризики щодо надання позик в організаціях компенсуються за рахунок вищих відсотків, ніж у банках. Разом з лояльним ставленням до клієнта та оперативним оформленням кредиту на картку онлайн деякі майданчики пропонують знижки до свят, бонусну та реферальну програми.
Привабливим для позичальника залишається прозорість в оформленні договору та розрахунку відсоткової ставки. Прихованих платежів у МФО немає: суму кредиту онлайн разом із відсотками можна розрахувати на спеціальному калькуляторі. На відміну від банків такі установи висувають менш жорсткі вимоги до потенційних клієнтів. На позитивне рішення можуть розраховувати громадяни України віком 18-65 років. При цьому, щоб оформити онлайн-кредит, позичальнику не потрібно надавати контакти поручителів та довідку з місця офіційної роботи.
Ще один плюс — можливість отримати у позику невелику суму грошей. У банку взяти кредити онлайн на 500-1000 грн. неможливо. Але варто врахувати, що у мікрофінансових організаціях передбачено максимальний ліміт, який коливається в межах 6-22 тис. грн.

Недоліки онлайн-кредитування

Якщо ви плануєте оформляти онлайн-кредити на картку, то, можливо, зіткнетеся і з мінусами у роботі МФО:
 • Маленький термін кредитування. Найчастіше отримати позику більш ніж на місяць не вдасться.
 • Високі відсоткові ставки. Хоча добова ставка мінімальна (від 0,01%), за порушення термінів виплат відсотки значно збільшуються.
 • Маленький кредитний ліміт. За першого звернення позичальнику доступно до 5 тис. грн. При повторному сума кредитування може збільшитися до 15-20 тис. грн.

Як отримати онлайн кредит на карту?

Для оформлення позики онлайн необхідно:
 • зареєструватися на сайті (заповнити анкету, дати згоду на обробку персональних даних). Цей пункт є обов'язковим для всіх МФО;
 • вибрати умови надання онлайн-кредиту на картку;
 • заповнити заявку (пройти верифікацію картки, вказати суму та термін кредиту, а також спосіб отримання коштів);
 • підписати договір, використовуючи SMS-код, який прийде на номер телефону та/або електронну пошту (статус заявки відобразиться в особистому кабінеті);
 • одержати гроші на банківську картку.

Вибрати сервіс на нашому сайті можна зі списку, порівнявши умови онлайн-кредитування, процентні ставки та інші характеристики:

Як погасити кредит онлайн?

Клієнти МФО можуть погасити кредит так:
 • якщо ви зареєструвалися на сайті, то повертати кошти можна в особистому кабінеті за допомогою банківської картки та з мобільного рахунку. Зазвичай така послуга доступна користувачам, які оформили кредит онлайн, цілодобово 7 днів на тиждень;
 • через платіжні термінали самообслуговування iBox, Easy Pay, City24, 2Click та ін.;
 • за допомогою програми «Приват24»;
 • через інтернет-банкінг або у касі будь-якого банку України, вказавши повні реквізити МФО;
 • на сайтах платіжних послуг;
 • прямо на сайті МФО без авторизації в системі. Якщо ви хочете повернути заборгованість за іншу людину, і не знаєте, як сплатити кредит онлайн, скористайтеся цим способом. Потрібно лише вказати номер телефону позичальника та реквізити картки, з якої будуть перераховані кошти.

Пролонгація онлайн кредиту

Не встигаєте погасити заборгованість у термін та шукаєте спосіб пролонгації онлайн-кредиту? Тоді не витрачайте часу і не чекайте, поки закінчиться термін дії договору. В іншому випадку ви втратите можливість продовження. Досить сплатити нараховані відсотки, і ви автоматично продовжите термін позики онлайн.
Для пролонгації онлайн-кредиту оплату можна здійснити:
 • в особистому кабінеті на сайті;
 • за допомогою програми «Приват24»;
 • через термінал.

Що робити, якщо кредит є простроченим: наслідки

З першого дня прострочення МФО нараховують штрафну пеню, розмір якої може становити 1-2% від тіла кредиту. Якщо за тиждень позичальник не вносить потрібну суму, кредитор може звернутися до колекторів. Справу може бути передано до суду.