Перший кредит під 0 відсотків

Forza credit

Ставка в день
0.01%
Срок
30 дней
Максимальная сумма
22000 грн
Без застави та поручителів
Швидке прийняття рішення
Прозорість - відсутність прихованих комісій
Знижка 20% на перший кредит
Ccloan

Ccloan

Ставка в день
0.01%
Срок
30 дней
Максимальная сумма
20000 грн
Повність онлайн процес
Без довідок
Оформлення кредиту за 15хв

Miloan

Ставка в день
0.01%
Срок
30 дней
Максимальная сумма
20000 грн
Високий рівень одобрення
100% онлайн процес
Зручна пролонгація
Зверніть увагу: у зв'язку із запровадженням воєнного стану в Україні умови кредитування можуть бути змінені. Актуальну інформацію ви зможете отримати на веб-сайті обраної МФО.

Якщо вам терміново потрібні гроші до зарплати, або ви плануєте взяти в майбутньому кредит на чималу суму та хочете покращити кредитну історію, вигідним варіантом може стати оформлення позики в МФО. Позичальники, що беруть мікрокредит вперше, мають можливість користуватися кредитними грошима майже безоплатно.

Перша позика під 0 відсотків фактично означає кредитування за ставкою 0,01% на добу. Цей символічний відсоток діє лише протягом пільгового періоду, встановленого кредитором. Надалі відсотки нараховуються за стандартною ставкою.

За допомогою «Укркредит» ви можете вибрати вигідну пропозицію та оформити перший кредит під 0 відсотків у режимі онлайн, без особистого відвідування офісу МФО. Після схвалення заявки гроші будуть зараховані на картку.

Де взяти перший кредит під 0 відсотків

Отримати перший займ під 0 відсотків на картку може будь-який повнолітній громадянин незалежно від суми та взагалі наявності доходу. Кредит під 0% новим клієнтам видають мікрофінансові організації:

МФО Мінімальна сума першого кредиту під 0 відсотків, грн Максимальна сума для нових клієнтів, грн Максимальний термін надання першого кредиту під 0 відсотків, днів Додаткові переваги
Alex Credit 100 6000 30 відсутність прихованих комісій
Credit 7 600 15 000 10 отримання грошей за 7 хвилин
My Credit 100 12 000 15 схвалення 9 з 10 заявок
Credit Casa 400 10 000 14 посилений захист персональних даних клієнтів
Ccloan 100 20 000 30 подовження договору у разі неможливості своєчасного погашення

Чому варто звернутися в МФО

Кредитування в МФО майже без відсотків, за мінімальною ставкою є вигідним і зручним рішенням. Його плюси:

 • можливість оформити першу позику під 0 відсотків онлайн, без дзвінків і відвідування офісу кредитної компанії;
 • висока ймовірність схвалення заявки;
 • отримання грошей на картку впродовж 15 хвилин;
 • можливість користуватися коштами без переплат за умови дотримання термінів погашення;
 • відсутність необхідності у внесенні застави або залученні поручителя.

Мікрокредити надаються людям, що беруть кредит уперше, мали проблеми з поверненням позик або навіть досі не розрахувалися з боргами. До речі, перший кредит під 0 відсотків — гарна нагода почати кредитну історію з нуля.

Як отримати перший кредит під 0 відсотків

Щоб взяти онлайн-позику, вам потрібно лише зробити фото паспорта та реєстраційної картки платника податків і мати при собі банківську картку. Для того, щоб оформити кредит, потрібно:

 • обрати компанію-кредитора;
 • зареєструватися на сайті;
 • обрати суму та термін кредитування;
 • завантажити зображення документів;
 • вказати дані пластикової картки;
 • надіслати запит.

Після схвалення заявки потрібно підписати електронний договір.

Хто може отримати позику

Можливість отримати перший кредит під 0 відсотків мають громадяни України віком від 18 до 65 років, що працюють у державних чи комерційних організаціях або є підприємцями, студентами, пенсіонерами, тимчасово безробітними. Довідка про працевлаштування та доходи не потрібна, кредитна історія значення не має.

На яку суму можна розраховувати

Мінімальна сума першого кредиту під 0 відсотків становить від 100 до 600 грн, максимальна — від 6000 до 20 000 грн. МФО схвалюють заявки на отримання позики від нових клієнтів у 90% випадків. Якщо позичальник звертається до кредитора вже не вперше, максимальна сума може бути більшою, проте часто зростає й відсоткова ставка.

Період кредитування

Перший займ під 0 відсотків надається щонайбільше на 30 днів, деякі мікрофінансові організації встановлюють пільгові умови на коротший термін — 10, 14 або 15 днів. За необхідності кредит можна продовжити на 3 місяці або інший строк. Проте в такому разі діятиме стандартна ставка, що може сягати 2% за день.

Поради та лайфхаки для позичальників

Щоб оформити перший кредит під 0 відсотків на вигідних умовах, уважно читайте умови угоди. Важливо розуміти, що ставка у 0,01% діє лише протягом пільгового періоду, далі відсотки за користування позикою збільшуються в десятки разів. Навіть один день прострочення або незначне подовження договору суттєво змінюють умови кредитування. Щоб позика не виявилася занадто дорогою, розважливо оцінюйте свої фінансові можливості та вчасно повертайте кредитні кошти.